Články a aktuality

Rugby Club Dragon Brno, z.s, se sídlem 614 00 Brno, Cacovice 973/9svolává valn

Dear Friends and Rugby Lovers,

As the lead organiser for the 23rd International Youth Tournament, DRAGON CUP 2022, I would like to invite you to our youth rugby festival in Brno, Czech Republic.

The DRAGON CUP has a long and varied sports and social history. Its main aims are to give the chance to participants to play rugby against a variety of teams and also to build lasting friendships within the rugby community.

POZVÁNKA NA VÍKEND PLNÝ RAGBY DO JIHOMORAVSKÉ METROPOLE

23. ročník DRAGON CUPU je ve znamení změn. Abychom mohli turnaj rozšířit a pozvat více týmů, spojili jsme se s přáteli z Bystrce a RAB a rozdělili si kategorie tak, aby každá kategorie měla vlastní hřiště. Díky této spolupráci můžeme pozvat více týmů, než bylo v minulosti možné.

Turnaj se uskuteční se ve dnech 7. - 8. května 2022 v následujícím rozpise:

Спорт для біженців у місті Брно

Možnosti bezplatného tréninku a sportovního vyžití uprchlíků na území města Brna.

Можливості безкоштовного навчання, спортивної діяльності біженців у місті Брно.

Sice už to venku vypadá na jaro, ale šance vynosit je ještě letos pořád existuje. Kulicha si můžete koupit už teď v sobotu na hřišti v klubovně. Neváhejte, objednali jsme jich omezené množství.

Zasáhla nás smutná zpráva. Minulý týden ve věku 73 let zemřel František Hrdina.
Požádali jsme Jirku Šťastného, aby nám o Frantovi napsal pár slov. ⬇️

Regionální turnaje našich nejmladších kategorií U8, U10 a U12 se hrají většinou každou sobotu v jarních a podzimních měsících. Jelikož se regionální turnaj koná vždy na jednom místě (dle rozpisu STK, který klub regionální turnaj pořádá), ve sportovních událostech na webu je zveřejňujeme pouze u jedné kategorie zde.

Všechny sportovní události můžete také sledovat v našem online sportovním kalendáři, kde naleznete podrobný rozpis pro každou kategorii zvlášť.

Nevíte, jakým dárkem potěšit své blízké nebo si chcete udělat radost sami sobě a vyzdobit si byt či kancelář krásným DRAGONSKÝM kalendářem?

Všem našim hráčů, trenérům, fanouškům a přátelům klubu přinášíme nabídku od našeho nového partnera firmy HERZ.

Tímto bychom vás chtěli pozvat na opožděnou oslavu 75. výročí založení RC Dragon Brno v sobotu 23. října 2021 v 11 h.

Stránky