Články a aktuality

V Brněnském týdeníku vyšel včera článek o našich odchovancích Erikovi Ullmanovi a Davidovi Burešovi.

Rugby Club Dragon Brno, z.s, se sídlem 614 00 Brno, Cacovice 973/9, svolává valnou hromadu svých členů.

V pondělí 11. května 2020 se vracíme ke klasickému rozpisu tréninků všech kategorií v limitu 100 osob na hřišti. Rozpis jednotlivých kategorií a rozdělení hřiště naleznete zde.

Dle nového nařízení vlády a postupného uvolňování opatření přistupujeme k omezenému režimu na našem hřišti pro individuální tréninky.

Dle dnešního rozhodnutí předsedy spolu, Ing. Jiřího Valáška, se ode dneška až do odvolání zcela uzavírá areál našeho klubu RC Dragon Brno.
Prosíme o dodržení tohoto rozhodnutí a zrušení všech tréninkových jednotek, zrušení srazů a jakékoli podpory pro seskupování se hráčů.

Na základě oběžníku STK ČSRU č. 4/2020 ze dne 12/03/2020 vydává VV ČSRU na základě vládou ČR vyhlášeného Nouzového stavu pro území ČR od 14.00 hodin dne 12. března 2020, následující rozhodnutí: Veškeré soutěže organizované ČSRU se s okamžitou účinností odkládají do odvolání.

Naši kluci Jan Tieber, Zbyněk Schutz, Dan Sedlák a Robin Šidla absolvovali soustředění národního týmu ve francouzském Lyonu a odehráli zápas proti týmu RC Rillieux.

V sobotu 7.3.2020 náš tým mužů odehrál zápas proti Slovensku a vyhrál 35:10. 

Vážení přátelé,

bohužel jsme museli skrz karanténní opatření a aktuální stav v ČR zrušit plánovaný DRAGON CUP 2020.

Přejeme všem pevné zdraví a duševní pohodu na překonání tohoto nelehkého období.

Snad brzy opět na viděnou na hřišti.

Váš Dragon

České ragby by mělo slavit. Stalo se něco, co se ještě v historii českého ragby nikomu nepodařilo. A k tomu tento úspěch slaví hráč našeho klubu Erik Ullman. 

Stránky