Články a aktuality

Domácí turnaj, to je vždycky pecka. A tentokrát to nebylo jinak.

Na sobotní turnaj v Otravě jsme měli jasný plán. S ohledem na to, že papírově máme 16 dětí, přihlásíme dva týmy. Do A-týmu ty nezkušenější a v B-týmu si vyzkouší hrát ragby nováčci pod vedením zkušenějších hráčů. 

V neděli 6.9.2020 se odehrálo Mistrovství republiky v sedmičkovém ragby v kategorii ženy. Turnaj byl pořádán v Praze na národním stadionu na Markétě.

Začíná nový školní rok a s ním i kroužky. Ať už jsi malý prcek, chlap jak hora nebo křehké děvče, přijď si zkusit tenhle netradiční sport plný zábavy. Naučíš se týmové spolupráce, respektu ke druhým, fairplay a získáš nové kamarády. Takže hurá pro kopačky a uvidíme se na tréninku!

V rámci celého září budou probíhat nábory do klubu Dragon Brno do všech kategorií. 

V Brněnském týdeníku vyšel včera článek o našich odchovancích Erikovi Ullmanovi a Davidovi Burešovi.

Rugby Club Dragon Brno, z.s, se sídlem 614 00 Brno, Cacovice 973/9, svolává valnou hromadu svých členů.

V pondělí 11. května 2020 se vracíme ke klasickému rozpisu tréninků všech kategorií v limitu 100 osob na hřišti. Rozpis jednotlivých kategorií a rozdělení hřiště naleznete zde.

Dle nového nařízení vlády a postupného uvolňování opatření přistupujeme k omezenému režimu na našem hřišti pro individuální tréninky.

Dle dnešního rozhodnutí předsedy spolu, Ing. Jiřího Valáška, se ode dneška až do odvolání zcela uzavírá areál našeho klubu RC Dragon Brno.
Prosíme o dodržení tohoto rozhodnutí a zrušení všech tréninkových jednotek, zrušení srazů a jakékoli podpory pro seskupování se hráčů.

Stránky