Články a aktuality

  1. V sobotu vás čeká utkání se Švýcarama, s nejsilnějším týmem ve skupině. Jak se na tento zápas těšíš? Proběhla nějaká speciální příprava? 

Zápas bereme jako každej jinej, doufám ;-). Jen budeme muset víc máknout. 

Trenéři z RC Dragon Brno absolvovali týdenní stáž ve francouzském profesionálním klubu SOC Rugby

Tisková zpráva

Brno/Chambéry, [25. září 2023–1. října 2023]

Jste naši fanoušci a rádi byste měli nějaký ten merch? Nová sezóna je za dveřmi a nějaký ten nový kousek v šatníku se bude určitě hodit!

Macron spouští nový eshop včetně sportovního oblečení s naším logem. A aby to nakupování bylo zábavnější, přinášíme vám krásnou 30% slevu na všechny nabízené výrobky. Jak na to? Vše naleznete zde.

Milí přátelé,
blíží se Vánoce, tak se pojďme hecnout, jako klub, jako jeden tým, a zapojit se do dobré akce.
Již jednou jsme v minulosti tuto akci podpořili společným běháním, kdy se vybíralo na rakovinu a umístili jsme se v první desítce!
Tak co to zopakovat?

Roman Sklenský, extraligový hráč RC Dragon Brno a trenér dragonských žen. 
Oceněný na klubové scéně na druhém místě jako Hráč roku 2022.
Před časem byl nominován do výběrového týmu Bohemia Rugby Warriors, hrající prvním rokem prestižní evropský pohár Rugby Europe Super Cup 2023, za který odehrál obě utkání proti Rumunským vlkům a Belgickým ďáblům. Ve čtvrtek 16. listopadu je čeká ještě poslední utkání v základní skupině proti nizozemské Deltě.

V sobotu 28. 10. ve 20:50 hod. budeme v kině na hřišti Dragonu sledovat finálové utkání Nový Zéland vs Jihoafrická Republika o titul mistra světa.

Začínáme v 10 hodin turnajem kategorií U8, U10, U12, v 15 hodin se nám představí U16 proti Spol. Olymp. A v 17 hodin začne zápas mužů proti JIMI RC Vyškov. Večer s námi můžete také sledovat přímý přenos RWC - Irsko vs Skotsko na velkém plátně.

V neděli 24. 09. 2023 zemřel ve věku 83 let Bruno Faustka, přezdívaný jako Ogi. Skvělý a skromný člověk, hráč ragby a hlavně dlouholetý trenér mládeže, který odchoval desítky vynikajících hráčů v dresu Zbrojovky Brno a následně Dragonu Brno.

Čest jeho památce a pozůstalým upřímnou soustrast.
Rugby Club Dragon Brno

 

Jak nejlépe sledovat zápasy z Mistrovství světa v ragby? Když už ne přímo na stadionu, tak ideálně na ragby mezi ragbisty na Dragonu!

Připojte se k nám na nezapomenutelné ragbyové odpoledne!
Datum: Pátek, 8. září 2023
Čas: Od 16:00 hodin
Místo: Na našem hřišti v Cacovicích
 
Zveme Vás na akci plnou zábavy a sportovního ducha! Přijďte si vyzkoušet prvky ragby a zpříjemnit si den pro celou rodinu, bez ohledu na to, zda jste zkušený hráč, nováček nebo rodič. Budeme pro Vás mít připravené různé disciplíny, které Vás vtáhnou do světa ragby!

Stránky