Články a aktuality

Dle dnešního rozhodnutí předsedy spolu, Ing. Jiřího Valáška, se ode dneška až do odvolání zcela uzavírá areál našeho klubu RC Dragon Brno.
Prosíme o dodržení tohoto rozhodnutí a zrušení všech tréninkových jednotek, zrušení srazů a jakékoli podpory pro seskupování se hráčů.

Na základě oběžníku STK ČSRU č. 4/2020 ze dne 12/03/2020 vydává VV ČSRU na základě vládou ČR vyhlášeného Nouzového stavu pro území ČR od 14.00 hodin dne 12. března 2020, následující rozhodnutí: Veškeré soutěže organizované ČSRU se s okamžitou účinností odkládají do odvolání.

Naši kluci Jan Tieber, Zbyněk Schutz, Dan Sedlák a Robin Šidla absolvovali soustředění národního týmu ve francouzském Lyonu a odehráli zápas proti týmu RC Rillieux.

V sobotu 7.3.2020 náš tým mužů odehrál zápas proti Slovensku a vyhrál 35:10. 

Vážení přátelé,

bohužel jsme museli skrz karanténní opatření a aktuální stav v ČR zrušit plánovaný DRAGON CUP 2020.

Přejeme všem pevné zdraví a duševní pohodu na překonání tohoto nelehkého období.

Snad brzy opět na viděnou na hřišti.

Váš Dragon

České ragby by mělo slavit. Stalo se něco, co se ještě v historii českého ragby nikomu nepodařilo. A k tomu tento úspěch slaví hráč našeho klubu Erik Ullman. 

V sobotu 18. 1. proběhl první zimní turnaj v kryté hale na Janouškové. Naši nejmenší nastoupili v sestavě Adam, Hugo, Kikin, malý Adam a Nelinka, pro kterou to byl úplně první turnaj.

Ve věku nedožitých 94 let nás 11.1.2020 opustil MVDr. Rudolf Pikhart.

Tradiční ragbyový ples
8.2.2020 od 19 hodin
Musilka, Musilova 2, Brno - Husovice

RC HAVÍŘOV vs RC DRAGON BRNO 14:22 (5:0)

Stránky