Články a aktuality

Na poslední turnaj sezony jsme vyrazili do Vyškova. Počasí opět slibovalo pořádný pařák. Takže vybavení kyblíky s vodou na osvěžení a krémy s vysokým faktorem, založili jsme ležení ve stínu pod stromy vedle hřiště.

O víkendu odehrál tým žen v sobotu závěrečný turnaj Elitní série v Petrovicích. V neděli pak odehrály holky v pořadí 5.turnaj 1.série v Olomouci.

Na předposlední turnaj sezóny jsme vyrazili se sedmi dráčaty. Do Havířova odjela prakticky stejná sestava jako vždy, tedy ve složení Anetka, Lukyn, Adam, Míša, Peťa, Dan a Víťa.

Při příležitosti výročí narození Ondřeje Sekory, brněnského rodáka, spisovatele a zakladatele ragby v České republice, se uskutečnilo setkání klientů stacionáře Veleta z Kohoutovic a zástupců ragbyového klubu Dragon Brno. Klienti stacionáře vřele přivítali zástupce ragbyového klubu Dragon ve svém sídle, v Brně.

Na přebory do Ostravy odjelo pouze šest dětí. Velká škoda.

V neděli 2.6. se odehrál 4. turnaj 1.série v ragby 7´s. Turnaj hostil klub RC Sedlčany. Počasí nám přálo, bylo krásné sluníčko.

V sobotu 25.5. jsme odehráli 5.turnaj nejvyšší soutěže žen o sedmi hráčkách v ragby u nás. Turnaj pořádal RC Mounfield Říčany. 

Hrát doma je vždycky jiné, výjimečné. Pro nás pro trénery to byl zážitek především v tom, že se nám na turnaji sešly skoro všechny děti, které máme v kategorii.

V sobotu 25.5. se konal turnaj na našem domácím hřišti. Počasí nám přálo stejně jako v Ostravě.

V sobotu 18.5. jsme vyrazili směr Ostrava. Konečně krásné počasí a místo nudlí u nosu jsme chytali první bronz. Někteří více než jiní. :)

Stránky