Články a aktuality

ČSRU si dala za cíl naplnit zlínský stadión a udělat pořádný kotel našemu národnímu týmu. A my jim v tom pomůžeme.

Dnes jsme konečně a s velikou radostí zahájili kroužek všeobecné sportovní přípravky pro děti od 2 - 4 roků. K naší veliké radosti přišla hromada dětí, kteří se s velikou radostí zapojily do všech připravených cvičení a parádně si čas strávený na hřišti užily.

Tréninky probíhají každé úterý od 15:30 - 16:30 h. Připojit se můžete kdykoli.

Všechny zájemce prosíme o vyplnění online příhlášky.

Ve čtvrtek 8. 9. 2022 v nedožitých 88 let zemřel bývalý hráč našeho klubu Jaroslav Havel, přezdívany RITA.

Rozloučit se s ním můžete v úterý 13. září  2022 ve 11.45 h v obřadní síni krematoria města Brna, Jihlavská ulice 1.

Čest jeho památce a pozůstalým upřímnou soustrast.
Rugby Club Dragon Brno

Vhodná pro děti od 2,5 let do 4 roků

Zaměřená na všeobecný rozvoj pohybu, jeho rozvoj a podpory dítěte ve vztahu ke sportu (opičí dráhy, kotrmelce, válení sudů, skákání, běhání atd.)

„80 minut. 15 pozic. Žádná ochrana. Zkus ragby!“

Láká tě zkusit ragby? Přijď ve sportovním oblečení, vem si pití, kopačky a máš hotovo!

V rámci celého září budou probíhat nábory do klubu Dragon Brno do všech kategorií. 

Regionální turnaje našich nejmladších kategorií U8, U10 a U12 se hrají většinou každou sobotu v jarních a podzimních měsících. Jelikož se regionální turnaj koná vždy na jednom místě (dle rozpisu STK, který klub regionální turnaj pořádá), ve sportovních událostech na webu je zveřejňujeme pouze u jedné kategorie zde.

Všechny sportovní události můžete také sledovat v našem online sportovním kalendáři, kde naleznete podrobný rozpis pro každou kategorii zvlášť.

V sobotu 13. srpna 2022 nám začíná již naše klasické letní soustředění Templštýn, které je věnováno památce Miloše Krecla, otce a zakladatele tohoto letního soustředění. A nemohlo začít v lepší termín než na Milošovi narozeniny. Tímto bychom rádi pozvali na sobotní večer Milošovu rodinu, vedení klubu, všechny členy klubu - přátele, rodiče, trenéry a hráče, i když se nemůžete soustředění zúčastnit, přijeďte s námi alespoň oslavit Milošovi narozeniny a vzpomenout na něj. 

RC Dragon Brno

Rugby Club Dragon Brno, z.s, se sídlem 614 00 Brno, Cacovice 973/9svolává valn

Dear Friends and Rugby Lovers,

As the lead organiser for the 23rd International Youth Tournament, DRAGON CUP 2022, I would like to invite you to our youth rugby festival in Brno, Czech Republic.

The DRAGON CUP has a long and varied sports and social history. Its main aims are to give the chance to participants to play rugby against a variety of teams and also to build lasting friendships within the rugby community.

Stránky