Články a aktuality

Roman Sklenský, extraligový hráč RC Dragon Brno a trenér dragonských žen. 
Oceněný na klubové scéně na druhém místě jako Hráč roku 2022.
Před časem byl nominován do výběrového týmu Bohemia Rugby Warriors, hrající prvním rokem prestižní evropský pohár Rugby Europe Super Cup 2023, za který odehrál obě utkání proti Rumunským vlkům a Belgickým ďáblům. Ve čtvrtek 16. listopadu je čeká ještě poslední utkání v základní skupině proti nizozemské Deltě.

V sobotu 28. 10. ve 20:50 hod. budeme v kině na hřišti Dragonu sledovat finálové utkání Nový Zéland vs Jihoafrická Republika o titul mistra světa.

Začínáme v 10 hodin turnajem kategorií U8, U10, U12, v 15 hodin se nám představí U16 proti Spol. Olymp. A v 17 hodin začne zápas mužů proti JIMI RC Vyškov. Večer s námi můžete také sledovat přímý přenos RWC - Irsko vs Skotsko na velkém plátně.

V neděli 24. 09. 2023 zemřel ve věku 83 let Bruno Faustka, přezdívaný jako Ogi. Skvělý a skromný člověk, hráč ragby a hlavně dlouholetý trenér mládeže, který odchoval desítky vynikajících hráčů v dresu Zbrojovky Brno a následně Dragonu Brno.

Čest jeho památce a pozůstalým upřímnou soustrast.
Rugby Club Dragon Brno

 

Jak nejlépe sledovat zápasy z Mistrovství světa v ragby? Když už ne přímo na stadionu, tak ideálně na ragby mezi ragbisty na Dragonu!

I my v dnešní slavnostní den slavnostně oznamujeme spuštění dalšího eshopu s "dragonským" oblečením. Vedle známé a oblíbené značky Canterbury přinášíme i značku Macron s nabídkou pro muže, ženy a děti, rozdělenou na tréninkové a vycházkové oblečení. Vedle oblečení značka nabízí i další zboží, jako jsou míče a chrániče.

Připojte se k nám na nezapomenutelné ragbyové odpoledne!
Datum: Pátek, 8. září 2023
Čas: Od 16:00 hodin
Místo: Na našem hřišti v Cacovicích
 
Zveme Vás na akci plnou zábavy a sportovního ducha! Přijďte si vyzkoušet prvky ragby a zpříjemnit si den pro celou rodinu, bez ohledu na to, zda jste zkušený hráč, nováček nebo rodič. Budeme pro Vás mít připravené různé disciplíny, které Vás vtáhnou do světa ragby!

ZAČÍNÁME V ÚTERÝ 19. ZÁŘÍ 2023!

Všeobecná sportovní přípravka je vhodná pro děti od 2 let do 4 roků

Zaměřená na všeobecný rozvoj pohybu, jeho rozvoj a podpory dítěte ve vztahu ke sportu (opičí dráhy, kotrmelce, válení sudů, skákání, běhání atd.)

Sportovní kroužek bude probíhat:

Úterý od 15:30 – 16:30 hod
Děti trénuji s rodiči i bez rodičů, jak budou potřebovat
Rodiče, kteří se budou chtít zapojit, mohou pomáhat jako instruktoři

Celé léto i podzim budou probíhat nábory do klubu Dragon Brno do všech věkových kategorií. 

Přijít vyzkoušet ragby můžete kdykoli, začít se dá v jakémkoli věku. Nemusíte se nám nijak hlásit dopředu, vemte si sportovní oblečení, tenisky nebo kopačky, pití a přijďte.

Vyhlašujeme výběrové řízení na pronájem a provozování klubovny s výčepem na hřišti RC Dragon Brno.

Stránky