Články

O víkendu odehrál tým žen v sobotu závěrečný turnaj Elitní série v Petrovicích. V neděli pak odehrály holky v pořadí 5.turnaj 1.série v Olomouci.

V neděli 2.6. se odehrál 4. turnaj 1.série v ragby 7´s. Turnaj hostil klub RC Sedlčany. Počasí nám přálo, bylo krásné sluníčko.

V sobotu 25.5. jsme odehráli 5.turnaj nejvyšší soutěže žen o sedmi hráčkách v ragby u nás. Turnaj pořádal RC Mounfield Říčany. 

Třetí turnaj 1.série žen v ragby o sedmi hráčkách se uskutečnil v neděli 19.5.2019 na hřišti RK Petrovice.

V nedělí 12.5.2019 jsme se zúčastnili 4.turnaje v nejvyšší soutěži v ČR v ragby o sedmi hráčkách. Turnaj hostila Smíchovská Tatra.

Tento víkend byl pro naše ženy velmi náročný, protože v sobotu se konal turnaj nejvyšší soutěže (elitní série) žen v ragby o sedmi hráčkách v Přelouči a v neděli hrály ženy i nižší soutěž (1.série) na Slávii v Praze.

Naše ženy v sobotu na turnaji Elitní série v Brně a v neděli na turnaji 1.série na Tatře.

V sobotu 6.4. se uskutečnil turnaj nejvyšší soutěže žen v sedmičkovém ragby. V této soutěži je 8 týmů. 6 týmů je z tuzemska a dva týmy jsou zahraniční. Tým RC Donau Wien (Rakousko) a tým RK Medvék (Maďarsko).

Minulý týden proběhlo 5denní soustředění naších žen v Bohuňovicích od středy do neděle.

V sobotu odehrála XV ženská reprezentace rozhodující utkání proti Finsku.

Od pátku do soboty se připravovala ženská XV reprezentace na utkání proti Finsku, které se uskuteční už tuto sobotu 16.3.2019 v 11:00 v Praze na Plochodrážním stadionu Markéta. 

Vrcholící zimní příprava žen a reprezentační příprava proti Finkám

Soupeř: Německo

Výsledek: 0:25

Sestava: Hudečková Karolína (JIMI RC Vyškov), Gabriela Špačková (RC Zlín), Veronika Dočkalová (RC Dragon Brno), Hana Běhalová (RC Dragon Brno), Daniela Ferugová

 

Výsledek: 22:45

Výsledek: 29:27

Druh utkání: 3.kolo ragby XV ženy

Výsledek: 24:34

Druh utkání: 2. kolo ragby XV ženy

Výsledek: 15:29

Druh utkání: Extraliga XV ženy 1.kolo