Články

V neděli 6.9.2020 se odehrálo Mistrovství republiky v sedmičkovém ragby v kategorii ženy. Turnaj byl pořádán v Praze na národním stadionu na Markétě.

Ženy odehrály v neděli 20.10.2019 utkání play off proti Spatrii.

V neděli jsme odehráli na hřišti RC Dragon Brno poslední kolo základní části XV soutěže žen.

V neděli 22.9.2019 odehrály ženy 2.kolo XV soutěže.

Včerejší zápas jsme odehráli ve společenství Vydra (JIMI RC Vyškov, RC Dragon Brno, RC Zlín, 1.RC Slovan Bratislava, RC Olomouc). Naše soupeřky ze společenství Spatria (RC Sparta Praha, RC Slávia, RC Mountfield Říčany) přijely ale ve velkém počtu hráček.

Přijďte na trénink a vyzkoušejte si olympijské ragby ve čtvrtek 19. září 2019 v 17h do parku v Lužánkách!

Říká se, že ragby je sport pro všechny, pro všechny typy postav a každý si v něm nalezne svoji roli. To samé platí i u holek. Ragby je i pro holky a my jsme moc rádi, že v Brně vzniká dívčí tým.

O víkendu odehrál tým žen v sobotu závěrečný turnaj Elitní série v Petrovicích. V neděli pak odehrály holky v pořadí 5.turnaj 1.série v Olomouci.

V neděli 2.6. se odehrál 4. turnaj 1.série v ragby 7´s. Turnaj hostil klub RC Sedlčany. Počasí nám přálo, bylo krásné sluníčko.

V sobotu 25.5. jsme odehráli 5.turnaj nejvyšší soutěže žen o sedmi hráčkách v ragby u nás. Turnaj pořádal RC Mounfield Říčany. 

Třetí turnaj 1.série žen v ragby o sedmi hráčkách se uskutečnil v neděli 19.5.2019 na hřišti RK Petrovice.

V nedělí 12.5.2019 jsme se zúčastnili 4.turnaje v nejvyšší soutěži v ČR v ragby o sedmi hráčkách. Turnaj hostila Smíchovská Tatra.

Tento víkend byl pro naše ženy velmi náročný, protože v sobotu se konal turnaj nejvyšší soutěže (elitní série) žen v ragby o sedmi hráčkách v Přelouči a v neděli hrály ženy i nižší soutěž (1.série) na Slávii v Praze.

Naše ženy v sobotu na turnaji Elitní série v Brně a v neděli na turnaji 1.série na Tatře.

V sobotu 6.4. se uskutečnil turnaj nejvyšší soutěže žen v sedmičkovém ragby. V této soutěži je 8 týmů. 6 týmů je z tuzemska a dva týmy jsou zahraniční. Tým RC Donau Wien (Rakousko) a tým RK Medvék (Maďarsko).

Minulý týden proběhlo 5denní soustředění naších žen v Bohuňovicích od středy do neděle.

V sobotu odehrála XV ženská reprezentace rozhodující utkání proti Finsku.

Od pátku do soboty se připravovala ženská XV reprezentace na utkání proti Finsku, které se uskuteční už tuto sobotu 16.3.2019 v 11:00 v Praze na Plochodrážním stadionu Markéta. 

Vrcholící zimní příprava žen a reprezentační příprava proti Finkám

Soupeř: Německo

Výsledek: 0:25

Sestava: Hudečková Karolína (JIMI RC Vyškov), Gabriela Špačková (RC Zlín), Veronika Dočkalová (RC Dragon Brno), Hana Běhalová (RC Dragon Brno), Daniela Ferugová

 

Výsledek: 22:45

Výsledek: 29:27

Druh utkání: 3.kolo ragby XV ženy

Výsledek: 24:34

Druh utkání: 2. kolo ragby XV ženy

Výsledek: 15:29

Druh utkání: Extraliga XV ženy 1.kolo