Články

Regionální turnaje našich nejmladších kategorií U8, U10 a U12 se hrají většinou každou sobotu v jarních a podzimních měsících. Jelikož se regionální turnaj koná vždy na jednom místě (dle rozpisu STK, který klub regionální turnaj pořádá), ve sportovních událostech na webu je zveřejňujeme pouze u jedné kategorie zde.

Všechny sportovní události můžete také sledovat v našem online sportovním kalendáři, kde naleznete podrobný rozpis pro každou kategorii zvlášť.

V sobotu 18. 1. proběhl první zimní turnaj v kryté hale na Janouškové. Naši nejmenší nastoupili v sestavě Adam, Hugo, Kikin, malý Adam a Nelinka, pro kterou to byl úplně první turnaj.

Všichni s obavami sledovali vývoj počasí na víkend. Měla být zima a hlavně déšť a to docela fest. Bohužel předpověď rosničkám vyšla a děti zažily pravé ragbyové počasí na Vysočině. :)

Hrát doma je vždycky nej. Domácí prostředí, domácí fanoušci, rodina… A proto moc potěšilo, že účast přislíbili všichni stávající hráči U8. 

Na poslední turnaj sezony jsme vyrazili do Vyškova. Počasí opět slibovalo pořádný pařák. Takže vybavení kyblíky s vodou na osvěžení a krémy s vysokým faktorem, založili jsme ležení ve stínu pod stromy vedle hřiště.

Na předposlední turnaj sezóny jsme vyrazili se sedmi dráčaty. Do Havířova odjela prakticky stejná sestava jako vždy, tedy ve složení Anetka, Lukyn, Adam, Míša, Peťa, Dan a Víťa.

Na přebory do Ostravy odjelo pouze šest dětí. Velká škoda.

Hrát doma je vždycky jiné, výjimečné. Pro nás pro trénery to byl zážitek především v tom, že se nám na turnaji sešly skoro všechny děti, které máme v kategorii.

V sobotu 18.5. jsme vyrazili směr Ostrava. Konečně krásné počasí a místo nudlí u nosu jsme chytali první bronz. Někteří více než jiní. :)

Další turnaj, kterého se naše nejmenší dráčata zúčastnila, byl na hřišti RC Bystrc. Dráčci, ve složení Anetka, Lukáš, Kuba, Adam, Míša, Petr, Davča a Víťa, měli ve skupině dalších 7 týmů.

V sobotu 27.4. ráno nastoupila naše nejmenší Dráčata ve velkém turnaji v brněnské Bystrci. A předvedli se parádně.

Naše nejmladší dráčata se vydala získat zkušenosti na letošní první turnaj pod širým nebem.