Sponzoři

GENERÁLNÍ SPONZOR

OMNI-X CZ, s.r.o. je soukromá společnost, která vyrábí nástroje a přípravky pro tváření trubek za studena s užší specializací v oblasti konstrukce a výroby nástrojů pro ohýbačky trubek, která byla založena roku 1999 jako obchodní dceřinná společnost firmy OMNI-X Inc.

HLAVNÍ SPONZOR

Společnost Mergon byla založena v Irsku v roce 1981 jako výrobce lisovaných plastových dílů. Společnost Mergon je inovátorem řešení pro lisování technických plastů v automobilovém, zdravotnickém a průmyslovém sektoru. Používáme nejnovější materiály a technologie pro návrh, výrobu a popis plastových komponentů, které splňují nejpřísnější požadavky.

DOTACE

Brno je centrem jižní Moravy a krajské město Jihomoravského kraje. S téměř 400 000 obyvateli je po Praze druhým největším městem České republiky. Brno je dále centrem soudní moci České republiky, univerzitním městem, centrem vědy, výzkumu a inovací a hlavním městem veletrhů.

Dotace jsou poskytovány ve veřejném zájmu v souladu s programem Podpora zkvalitňování sportovních zařízení a podpora pravidelné a systematické sportovní činnosti klubů, zejména klubů pracujících s dětmi a mládeží, na území Jihomoravského kraje.

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen(ka) vlády ČR. Působnost Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy vymezuje zákon č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy ČR v aktuálním znění.

Městská část Brno - Maloměřice a Obřany je jednou z částí statutárního města Brna, leží na severovýchodním okraji města Brna po obou březích řeky Svitavy, a představuje vstupní prostor do nejjižnější části Chráněné krajinné oblasti Moravský kras.

Partneři

Informační systém benefit 2000 Plus je komplexní, funkčně rozsáhlý a komfortní informační systém, který je v nejvyšší konfiguraci určen pro středně velké výrobní nebo obchodní organizace.

Sponzoři

Společnost Fincentrum přispívá od roku 2000 ke kultivaci finančního poradenství v České a Slovenské republice. Svou poradenskou činnost orientuje bez výjimky na kvalitu a zájmy klienta. Společnost sdílí se svými poradci a obchodními partnery hodnoty kvalitního…

Sportovní oblečení, boty a doplňky adidas. Autorizovaný e-shop značky Adidas. Internetový obchod, který nabízí kompletní a aktuální kolekce značky Adidas.

Adidas Originals je stylové oblečení a obuv. Logo ve tvaru trojlístku značí originalitu této značky adidas. Hlavními znaky adidas Originals je nápaditost, individualita a kreativita stylu.