Play off proti Spatrii

Ženy odehrály v neděli 20.10.2019 utkání play off proti Spatrii.

Zápas se hrál na hřišti RC Sparta Praha od 14:00. Bohužel jsme odcestovali v počtu pouze 16ti hráček. Stále nás trápí velká marodka. Den před utkáním se musela omluvit Alexandra Zítková ze zdravotních důvodů. Od posledního kola před play off jsme měli tři týdny na přípravu. Bohužel již zmíněný veliký počet zraněných či nemocných hráček nám neumožnil se pořádně na důležitý zápas připravit.

Utkaní začaly soupeřky velice aktivně a již v 10. minutě vedly 20:0. Jejich vysoké tempo se nám podařilo zastavit v 18. minutě naší pětkou, kterou položila Kateřina Nováková. Stav 20:5. Potom do konce poločasu s míčem hrála Vydra. Bohužel se nám nepodařilo dále skórovat a v poslední akci prvního poločasu jsme dostali pátou pětku.

Ve druhé půli se nám nedařilo aktivně bránit. Naše obrana téměř nevystupovala nebo to bylo příliš pomalé, aby se nám dařilo zastavovat útoky soupeřek hned v zárodku. Špatné skládání naší obrany a nesehranost týmu, kde bohužel během tří týdnů trénoval malý počet hráček zapříčinil vysokou prohru 72:12.

Do dalšího utkání o celkové třetí místo, které se odehraje v sobotu 26.10. v Petrovicích, máme hodně co spravovat a na čem pracovat.

Sestava: Skládanková Tereza, Špačková Gabriela, Jexová Simona, Štěpánová Monika, Hostinská Bohuslava, Škárová Barbora, Vráželová Kateřina, Nováková Kateřina, Dočkalová Veronika, Skokanová Zuzana, Stará Kristýna, Trunečková Alena, Přenosilová Jana, Vašíčková Jitka, Běhalová Hana – Kubalová Katarína.

Body: Nováková 5, Běhalová 5, Štěpánová 2

RT: Pořízek Petr, Hejmala Oto, Čuprová Pavlína, Nováková Anna