JUNIOŘI DRAGONU PORAZILI TATRU

RC DRAGON BRNO – RC TATRA SMÍCHOV 31:12 (12:0)
V třetím kole soutěže juniorů byla na Dragonu hostem Tatra Smíchov.

Stejně jako minulý víkend se hrálo na podmáčeném hřišti a i díky tomu, byl celý první poločas velmi vyrovnaný. Vedení 12:0 po prvním poločase bylo nadějné, ale bojovný soupeř několikrát významně zahrozil.

Hned po začátku druhého poločasu soupeř pětkou skutečné snížil na 12:5. To byl signál pro domácí rojníky, kteří tvrdou prací vytvořili víc prostoru pro útočníky, kteří dalšími třemi pětkami rozhodli o výhře Dragonu. Pochvalu zaslouží celý tým, ale nejvýraznější postavou utkání byl Štěpán Prachař, kterému se podařilo docílit hattrick.

Pětky položili: Štěpán Prachař 3x (v 8., 25. a 47. minutě), Matěj Rudolf (v 43. minutě), Václav Barták (v 79. minutě).

Kopy po pětce: Michael Honek 2x (v 9. a 44. minutě), Václav Barták (v 48. minutě).