Širší nominace reprezentace mužů pro rok 2019

Širší nominace mužů pro rok 2019 již známa a Dragon v ní nemůže chybět. 

Dan Beneš, sportovní ředitel a trenér reprezentace, nominoval výběr do reprezentace mužů na rok 2019 a nešlo by to bez některých z naších hvězd.

Českou reprezentaci čekají na jaře dvě soutěžní utkání ve 3. výkonnostní skupině Rugby Europe.

16. března - se setkají s týmem z Nizozemska a hned další týden 23. března s týmem z Portugalska. 

Trenér reprezentace zůstává Dan Beneš a manažerem je Michal Ouředník.

 

Širší reprezentace mužů:

Roj – I. řada

Anthony Kent – Belenenses RC (POR)
Ondřej Kutil – RC Sparta Praha
Martin Havlíček – RC Sparta Praha
Michal Průša – RC Tatra Smíchov
Hubert Dřímal – RC Sparta Praha
Matouš Hodek – RC Tatra Smíchov
Jan Kovář – RC Jimi Vyškov
Adam Leitmančík – RC Slavia Praha
Vojtěch Mára – RC Tatra Smíchov
Štěpán Pekař – Aarhus Rugby Klub
Lukáš Rapant – Bellegarde
David Staněk – RC Přelouč

Roj – II. řada

Robert Trefný – RC Mountfield Říčany
Lukáš Chytil – RC Mountfield Říčany
Dan Hošek – RC Praga Praha
Jan Olbrich – RC Tatra Smíchov
Radim Backa – RC Praga Praha
Jiří Frank – Leucate Corbieres Méditérranée XV
Václav Monček – RC Jimi Vyškov

Roj – III. řada

Vojtěch Hruška – RC Sparta Praha
James Faktor – H.A.C. RFU (UK)
Radim Hutník – RC Tatra Smíchov / RC Brno Bystrc
Marek Loutocký – Cercle amical lannemezan
Vojtěch Havel – RC Tatra Smíchov
Jiří Černý – RC Tatra Smíchov
František Vohánka – Blaydon RFC
David Bureš – AS Macon

Útok – spojka

Marek Šimák – RC Tatra Smíchov
Jan Kučera – RC Mountfield Říčany
Albert Froněk – RC Praga Praha
Martin Cimprich – Musselburgh RFC
Petr Čížek – RC Praga Praha
Matyáš Hopp – RC Praga Praha
Zbyněk Schütz – RC Dragon Brno
Richard Novák – RC Praga Praha

Útok – 3/4, zadák

Karel Berounský – RC Tatra Smíchov
Jakub Čížek – RC Přelouč
Jan Čížek – RC Přelouč
Jakub Žalud – RC Praga Praha
Jiří Pantůček – RC Sparta Praha
Michal Neužil – RC Tatra Smíchov
Martin Kovář – RC Jimi Vyškov
Tomáš Forst – RC Praga Praha
Martin Gibala – RC Jimi Vyškov
Lukáš Honner – RC Tatra Smíchov
Richard Hřebačka – RC Sparta Praha
Jan Kohout – RC Přelouč
Martin Schnedier – RC Sparta Praha
David Šenk – RC Jimi Vyškov
František Ševčík – RC Slavia Praha
Aleš Stejskal – Rugby Chartres Métrople
Lukáš Plocar – AS Macon
Jan Tieber – RC Dragon Brno
Jaroslav Žemlička – RC Dragon Brno

Johny James Philpott – H.A.C. RFU (UK)